صحافی پایان نامه دانشگاه - قیمت صحافی پایان نامه

فهرست مطالب

صحافی پایان نامه دانشگاه - قیمت صحافی پایان نامه با چاپ سنگی

صحافی پایان‌ نامه

صحافی پایان‌ نامه نوع دیگه ای از صحافی هستش ، اما قبل از اینکه بخوایم به صحافی پایان نامه بپردازیم اجازه بدین ببینیم اصلا ارائه پایان‌نامه صحافی شده چه اهمیت‌هایی داره.
احتمالاً میدونی که سال‌هاست دانشجویان مقاطعی از جمله کارشناسی و کارشناسی ارشد بعد از اینکه واحدهای درسیشون رو با موفقیت گذروندن باید در قالب موضوع مشخصی پایان‌نامه کار کنن و در جلسه دفاع از پایان‌نامه‌ای که نوشتن حاضر بشن.
خوب از اونجایی که تألیف و گردآوری پایان‌ نامه دشواریه و معمولاً از سطح علمی بالایی برخورداره طبیعیه که دانشجو دوست داشته باشه پایان‌نامه‌اش به صورت چاپ شده همراه با جلد ارزنده ، صحافی و سپس ارائه‌اش کنه در نتیجه لازمه این کار اینه که ابتدا پایان‌ نامه چاپ بشه و در ادامه بعد از آماده‌سازی نسخه چاپی و آماده‌سازی جلد، صحافی پایان‌نامه انجام بشه.

تو تعریف کلی به مراحل آماده‌سازی جلد پایان‌ نامه و متصل کردن محتوای چاپی پایان‌ نامه به جلد پایان‌ نامه، صحافی پایان‌ نامه گفته میشه.

قوانین دانشگاه برای صحافی پایان‌ نامه

صحافی پایان‌ نامه چند تا پارامتر داره که دانشگاه پایان‌ نامه شما رو از نظر رشته، گروه تحصیلی، استاد راهنما و غیره بر حسب اون پارامترها دسته‌بندی می‌کنه.
برای مثال دانشگاه قانونی وضع می‌کنه که تمامی دانشجویان گروه‌های فنی و مهندسی باید از جلد پایان‌نامه قرمز و تمام دانشجویان گروه علوم انسانی از جلد پایان‌نامه سبز رنگ استفاده کنند و شما مجبور به پیروی از این قانون هستی، بدین منظور ما در چاپ سنگی امکانی رو فراهم کردیم تا بتونی کاملاً نوع صحافی پایان‌ نامه‌ ات رو سفارشی‌سازی کنی.

صحافی پایان‌ نامه با تفکیک یک رو یا دو رو بودن و طلاکوبی شده

صحافی پایان‌نامه دو رو اینه که علاوه بر اینکه در روی جلد پایان‌نامه اطلاعاتی از جمله نام استاد و عنوان پایان‌نامه و غیره وجود داره در پشت جلد هم اطلاعاتی ارائه بشه که برای مثال ممکنه ترجمه انگلیسی روی جلد باشه. در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌ها برای دانشجویان این مقاطع ممکنه قوانین وضع کنن از جمله دو رو بودن جلد پایان‌نامه یا طلاکوبی نوشته‌های جلد، بدین منظور ما در فرم ثبت سفارش صحافی پایان‌نامه این امکان رو برای شما فراهم کردیم.

سفارش آنلاین صحافی پایان‌ نامه در چاپ سنگی

شما میتونی از طریق لینک زیر همین الان و با صرف 30 ثانیه چاپ و صحافی پایان‌نامه‌ ات رو سفارش بدی فقط کافیه فرم ثبت سفارش رو پر کنی و مشخصات پایان‌نامه‌ات رو سفارشی‌سازی کنی.
در ضمن برای محاسبه آنلاین قیمت و تعرفه‌های صحافی پایان‌نامه هم میتونی از لینک زیر اقدام کنی.

سایر مطالب و خدمات چاپ سنگی

صحافی گالینگور

صحافی گالینگور به نوعی صحافی گفته میشه که در اون از جلد گالینگور که یک نوع جلد سخت هستش استفاده می‌کنن.
صحافی پایان نامه نوعی صحافی گالینگور است.

فرق صحافی جلد سخت با صحافی گالینگور در چیه؟

صحافی گالینگور ، اسمی که با شنیدنش ممکنه به این فکر کنی که جلد سخت همون جلد گالینگور هستش ولی اینطور نیست، همونطور که در بالا اشاره کردیم جلد گالینگور نوعی جلد سخت هستش با این تفاوت که در جلد سخت که در بعضی کتاب‌ها استفاده میشه طرح‌های گرافیکی روی جلد دیده میشه اما تو جلد گالینگور از روکش چرم یا پارچه یا از این قبیل مواد استفاده میشه و عنوان و لوگو یا اسم به صورت طلاکوب یا نقره‌کوب بر روی جلد ذکر میشه. یکی از مصارف جلد گالینور در صحافی پایان‌نامه است.

صحافی گالینگور و فواید اون

  1. دارای استحکام زیادیه و در طولانی مدت آسیب کمتری می‌بینه.
  2. استفاده از طلاکوبی یا نقره‌کوبی به جلد جلوه خاصی میده.
  3. یکی دیگه از خاصیت‌های صحافی گالینگور دوخت صفحات هست که این امر از پرپر شدن صفحات جلوگیری میکنه.

چگونه صحافی کنیم

چگونه صحافی کنیم اگر این چنین سؤالی در ذهنتون ایجاد شده لطفاً با ادامه مقاله همراه باشین. برای اینکه بتونیم جواب درستی به اینکه چگونه صحافی کنیم بدیم باید بگیم شما برای صحافی به یه سری دستگاه‌های صحافی نیاز داری، ابتدایی‌ترین اونها دستگاه صحافی و دستگاه برش هستش. با توجه به اینکه هر کدوم از این دستگاه‌ها قیمت بالایی دارن شاید براتون به صرفه نباشه که خودت بخوای برای تیراژ کم دست به صحافی بزنی به این منظور پیشنهاد می‌کنم که از مراکز چاپ و صحافی برای این کار کمک بگیری و صحافی کتاب خودتو به اونا بسپاری.

مرکز چاپ سنگی یکی از این مراکز و شما فقط کافیه اگر جلد و صفحات کتاب رو داری برای ما پستشون کنی تا ما در کمترین زمان ممکن صحافی کتاب رو برات انجام بدیم.
برای این کار کافیه روی لینک زیر کلیک کنی و فرم سفارش 30 ثانیه‌ای چاپ سنگی رو پر کنی و سفارش خودتو ثبت کنی.
حتی اگر جلد و صفحات رو هم چاپ نکردی اصلاً نگران نباش چون چاپ و صحافی کتاب و یا جزوه و یا هر محتوایی که نیاز به صحافی داشته باشه رو ما انجام میدیم.